Výjezdová turistika | Thajsko | Itineráře a programy | 7 dní – Bangkok & Pattaya

7 dní – Bangkok & Pattaya

Itineráře a programy

Bangkok – Pattaya – 7 dní / 6 nocí

01. den – Bangkok / Pattaya
Přílet do Bangkoku, transfer z letiště do hotelu v Pattaye. Volno pro odpočinek a individuální program. Pro zájemce možnost absolvovat „na zotavenou po cestě“ tradiční thajskou masáž. Večer, stejně jako všechny další dny, je možno si vybrat z večerních fakultativních programů nebo i s průvodcem navštívit levné večerní trhy a centra zábavy.
02. den – Pattaya
Po snídani transfer do přístavu a celodenní výlet na ostrov Koh Larn. Ostrov leží asi 7,5 km od Pattaye, plavba trvá cca 45 minut lodí nebo 15 minut rychlým člunem. Atrakcí jsou místní písčité pláže jako stvořené pro skvělé koupání. K dispozici jsou i vodní sporty (poplatky nejsou v ceně) a šnorchlování. Oběd je servírován v restauraci u pláže. Odpoledne návrat do hotelu.
03. den – Pattaya
Po snídani odjezd na celodenní výlet do tropické zahrady Nong Nooch. Rozlehlá, 400 ha velká soukromá tropická zahrada s nepřeberným množstvím rostlinných druhů. Zahrada se specializuje především na pěstování palem, může se chlubit největším počtem druhů palem pěstovaných na jednom místě na světě. Pro návštěvníky je připravena prohlídka orchidejové zahrady, tvarovaných keřů, kaktusové zahrady a bonsají. Velikým zážitkem bude ukázka tradičních thajských tanců, ukázka bojů na slonech, thajský box i tanec děvčat a chlapců, při kterém přeskakují stále do sebe narážející tyče. Největším lákadlem ale zůstává opravdu nejkrásnější sloní show v Thajsku. Sloni hrají fotbal, chodí po předních nohou, tančí, ale vždy se nechají rádi nalákat na trs banánů, který nabízí některý divák. Budete se moci nechat vyzvednout chobotem do výšky, sednout si na slona nebo se jím nechat překročit. Pokud máte rádi slony, je Nong Nooch Tropical Garden to pravé pro vás. Kromě toho, jsou v zahradě připraveny i další atrakce: můžete se nechat vyfotit s tygrem či leopardem, ale také s opicemi, hady i papoušky. V mini ZOO můžete obdivovat zástupce původní thajské fauny, aniž byste museli jezdit do neprostupných džunglí. Zahrada je vzdálena cca 15 km jižně od Pattayi. Oběd v zahradě a odpoledne návrat zpět do hotelu.
04. den – Pattaya
Po snídani volný den pro relaxaci, nákupy, koupání, vodní sporty či plážové masáže.
05. den – Pattaya / Bangkok
Po snídani odjezd do Bangkoku, návštěva obchodu se šperky a přesun do hotelu v Bangkoku.
06. den – Bangkok
Po snídani půldenní prohlídka města s průvodcem. Prohlédnete si Wat Pho - Chrám Ležícího Buddhy, který je nejstarším a nejrozlehlejším chrámem v Bangkoku. Uvnitř je velmi působivá socha Buddhy dlouhá 47 m, sbírka 396 soch sedícího Buddhy různých stylů, škola tradiční thajské masáže aj. Navštívíte i Wat Trimitr - Chrám Zlatého Buddhy. Chrám s 5,5 tunovou sochou Buddhy z ryzího zlata stojí na okraji čínské čtvrti. Odpoledne návrat do hotelu.
07. den – Bangkok
Po snídani volno v Bangkoku, v poledne odhlášení z hotelu a transfer na letiště.

Cena od 460 USD v hotelech 3*
Cena od 585 USD v hotelech 4*

Cena zahrnuje:
přivítání na letišti, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní v hotelu turistické kategorie 3*/4*, zkušeného thajsky mluvícího řidiče, místního anglicky mluvícího průvodce v rámci programu / prohlídek, všechny transfery klimatizovaným autem, výlety dle programu, vstupy, všechny daně a poplatky, pojištění proti úpadku ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: vízum (pasy nutno dodat nejpozději 10 dní před odletem), cestovní pojištění, mezinárodní letenku, letištní taxy (budou účtovány dle aktuální výše), místní letenky, fakultativní výlety, stravování, nápoje, útratu a vstupy při volném programu (i když bude s asistencí průvodce), spropitné, poplatky za kamery a video, hotelové účty za telefon a všechny další osobní výlohy a náklady, které nejsou uvedeny v položce „cena zahrnuje“.