Výjezdová turistika | Thajsko | Itineráře a programy | Výlety – Phuket

Výlety – Phuket

Itineráře a programy

Níže naleznete přehled jednodenních výletů na Phuketu a vícedenních výletů s noclehem s odjezdem z Phuketu. Výlety se pořádají pravidelně a proto jsou vhodné zejména pro individuální klientelu, odjezdové časy jsou garantovány. Dle přání lze také uspořádat individuální cesty a výlety dle vašich požadavků. Ceny výletů zahrnují (pokud není uvedeno jinak) - transfer z hotelu (vždy půl hodiny před začátkem výletu), transfer zpět do hotelu, služby anglicky mluvícího průvodce, veškeré vstupy, poplatky a daně. Poskytujeme výrazné slevy pro skupiny a děti. Výlety se pořádají při minimálním počtu 2 osob. Bližší informace o navštívených oblastech naleznete na tomto serveru v sekci "Místopis Thajska".

Provincie Phang Nga

Celodenní výlet rychlými otevřenými čluny. Poplujete po vodních tocích v mangrovových pralesích a dále po volném moři mezi skalnatými ostrovy (tzv. dračími zuby). Navštívíte jeskynní chrám Tham Lod, ostrov Hong a zastavíte se i na ostrově Jamese Bonda (ostrov Koh Tapoo). Následovat bude oběd v rybářské muslimské vesnici na kůlech u ostrova Koh Panyi. Dále poplujete k ostrovům Khai Nok a Naka Yai k odpolednímu potápění, koupání a odpočinku. Cena od: 2900 THB (9 hodin).

Ostrov Phang Nga
Vypravíte se na ostrov Phang Nga, který je známý také jako ostrov Jamese Bonda. Poplujte na luxusní lodi přímo do zátoky Phang Nga Bay. Během plavby uvidíte krásnou přírodu i skaliska a budete mít možnost se koupat nebo šnorchlovat na skvělých plážích. Následovat bude oběd v rybářské muslimské vesnici na kůlech u ostrova Koh Panyi. Po celou dobu plavby budou servírovány nealkoholické nápoje, čaj, káva a tropické ovoce. Cena od: 1900 THB (8 hodin).

Ostrovy Phi Phi

Celodenní výlet. Poplujete luxusní rychlou lodí na ostrovy Phi Phi ležící v Andamanském moři. Oběd bude servírován na pláži na ostrově Phi Phi Don. Odpoledne poplujete k ostrovu Phi Phi Lai, kde se natáčel známý film Pláž. Poté se budete moci koupat nebo šnorchlovat na pláži Ton Sai. Cena od: 2900 THB (8 hodin).

Phuket
Výlet je ideální pro všechny, kdo se chtějí seznámit s Phuketem. Z hotelu se vydáte na polodenní výlet, během kterého uvidíte pláže Patong, Karon, Kata a Rawai. Prohlédnete si město s koloniální architekturou, trh s místními produkty, pražírnu kešú oříšků, mořské akvárium, velkoprodejnu se šperky a perlami, poloostrov Promthep a tzv. vesnici mořských cikánů. Z vrcholu nad městem se vám naskytne pěkný výhled do okolí. Nakonec navštívíte chrám Wat Chalong. Cena od: 300 THB (4 hodiny).

Krabí

Krabí leží východně od ostrovů Phi Phi a je známé především svými úchvatnými vápencovými skalami, jeskyněmi a krásnými plážemi. Při plavbě rychlým člunem se zastavíte na ostrově Hong s nejpěknější pláží v okolí. Během plavby uvidíte i další pěkné pláže Národního parku Krabí. Následovat bude koupání s možností šnorchlování nebo potápění na ostrově Dham Kwan. Oběd bude servírován formou pikniku. Po obědě se vydáte na návštěvu jeskyní Pra Nang a ostrova Bho Da s nádhernou písčitou pláží. Cena od: 2900 THB (9hodin).

Plavba jeskyněmi na mořské kánoi

Poplujte do známé zátoky Phang Nga, kde si budete moci se zkušeným průvodcem prohlédnout krásy ostrova. V kánoi poplujete mezi útesy, lagunami a otevřenými jeskyněmi, které byly objeveny teprve v roce 1990. Plavbu zakončíte na pěkné pláží s možností koupání. Oběd bude servírován formou pikniku. Cena od: 2900 THB (7 hodin).

Ostrov Koh Kai

Dvacet minu poplujete ze soukromého mola na jeden z nejkrásnějších ostrovů Koh Kai Nok. Ostrov je známý nádhernými plážemi a průzračným mořem a patří k ráji potápěčů a milovníků moře. V ceně je i oběd a občerstvení. Cena od: 1800 THB (7 hodin).

Safari

Během tohoto oblíbeného výletu budete mít možnost si vychutnat devět zajímavých aktivit jako jsou: jízda na slonech, plavba na mořské kánoi, ukázka přípravy thajských specialit, jízda spřežením taženém voly, cvičení opic apod. Cena od: 1600 THB (5 hodin).

Jízda na slonech

50 minutový výlet na slonech zalesněnou částí ostrova. Cena od: 950 THB (1 hodina).

Thajská vesnice

Polodenní výlet do vesnice, ve které jsou připraveny ukázky thajských tanců, thajského boxu, lidových obyčejů a sloní show. Následovat bude návštěva centra lidových řemesel, kde shlédnete ukázky výroby keramiky, thajského hedvábí, malování na slunečníky, řezeb do týkového dřeva a jiných druhů exotických dřev, tradiční šperkařství. Prohlédnete si i motýlí farmu a zahradu s orchidejemi. Na závěr výletu budete mít možnost nakoupit tradiční suvenýry. Cena od: 500 THB (3 hodiny).

Perlová farma
Polodenní výlet autobusem a lodí na ostrov Naga Noi, kde se kultivují největší a nejkrásnější thajské mořské perly. Prohlídka farmy, oběd, koupání. Cena od: 800 THB (půl dne).

Phuket Fantasea Show

Velkolepé večerní představení s mnoha optickými a akustickými efekty, během představení účinkují i sloni ve starověkých exotických kulisách. Program je s bufetovou večeří (bufet thajský, japonský, čínský a evropský). K dispozici jsou i mnohé atrakce pro děti. Cena od: 1100 THB (4 hodiny, s dopravou z hotelu a zpět).

Kabaret Simon

Nezapomenutelná podívaná a skvělá travesti show v jednom z místních kabaretů. Cena od: 500 THB (1,25 hodiny).

Další možnosti: Polodenní nebo celodenní výlety na mořských kanoích a kajacích, rybářské a potápěčské výlety, převozy loděmi k ostrovům, dvoudenní výlet na Similianské ostrovy, motýlí farma aj. Pronájem džípu (Suzuki) na den cca 1200 THB s pojištěním, motorka cca 300 THB / den.

Nabídka výletů je vždy doplněna a upřesněna průvodcem na místě. Ceny jsou pouze orientační, mění se dle sezóny a zejména podle počtu osob.