Výjezdová turistika | Thajsko | Itineráře a programy | Cesta na veletrh šperků

Cesta na veletrh šperků

Itineráře a programy

Bangkok – Pattaya – Chanthaburi – 11 dní / 8 nocí

Mezinárodní veletrh šperků a drahých kamenů – Bangkok Gems and Jewelry Fair, připraveno v součinnosti s obchodním oddělením thajského velvyslanectví v Praze

01. den – Praha / Bangkok
Odlet z Prahy.
02. den – Bangkok
Transfer z letiště do hotelu v centru města, pokyny k programu,ubytování. Odpočinek. Pro zájemce možnost absolvovat „na zotavenou po cestě“ tradiční thajskou masáž. Večer, stejně jako všechny další dny, je možno si vybrat z večerních fakultativních programů nebo i s průvodcem navštívit levné večerní trhy a centra zábavy.
03. den – Bangkok
Snídaně. Volný den na obchodní a odborné aktivity. Fakultativně: okružní prohlídka města - Královský palác a buddhistické chrámy (Chrám smaragdového Buddhy - Vat Phra Kéo a Chrám ležícího Buddhy - Vat Phó). Návštěva výrobny šperků. Fakultativně vyhlídková plavba po řece Chao Phraya a po vodních kanálech v Thonburi s návštěvou Chrámu boha červánků – Vat Arun.
04. den – Bangkok / Výstava šperků
Snídaně. Možnost společné krátké informační návštěvy „Thailand Export Mart“ – stálého výstavního střediska ministerstva zahraničního obchodu. Přesun autobusem na výstaviště IMPACT, účast na veletrhu. Návrat do hotelu individuálně. Fakultativně thajská večeře s tradičními tanci.
05. den – Bangkok / Chanthaburi
Snídaně. Přejezd do města Chanthaburi, cca 330 km. Po cestě možnost fakultativně navštívit největší krokodýlí farmu na světě v Samut Prakanu. Ubytování.
06. den – Chanthaburi / Pattaya
Snídaně. Účast na tzv. víkendových trzích s drahými kameny. Možnost navštívit malé lokální brusírny a obchody s drahými kameny, podle okolností případně i některý z povrchových dolů na safíry a rubíny v pralesích v okolí města. Přesun do letoviska Pattaya, ubytování, večerní procházka po obchodním a zábavním centru.
07. až 09. den – Pattaya
Vždy snídaně. Odpočinek, koupání, vodní sporty. Fakultativně: výlety (tzv. korálové ostrovy Ko Larn nebo Ko Samet, tropické zahrady Nong Nooch, největší vyobrazení Buddhy na světě Khao Dží Džán, jízdy na slonech, „discovery trip“ -okruh po zajímavostech v okolí aj.)
10. den – Pattaya / Bangkok
Snídaně. V podvečerních hodinách odjezd na letiště do Bangkoku, odlet.
11. den – Praha
Přílet do Prahy.

Cena od 34 900 CZK

Cena zahrnuje –
letenky včetně tax kromě odletové taxy z Bangkoku (500 THB), pozemní a lodní přepravy dle programu. Noclehy se snídaněmi ve dvoulůžkových pokojích. Vstupy dle programu. Český thajsky mluvící průvodce po celou dobu pobytu, thajští průvodci při jednotlivých bodech programu.

Cena nezahrnuje – turistické vízum do Thajska (700,- Kč), odletová taxa z Bangkoku (viz výše), fakultativní výlety. Vstupy, jízdné a útrata při volném programu (i když bude s asistencí průvodce), hotelové účty za telefony, pojištění, spropitné, poplatky portýrům, poplatky za používání fotoaparátů a videokamer, stravování a všechny další osobní náklady a náklady, které nejsou uvedeny výše v sekci „Cena zahrnuje“.

Cena platí při minimálním počtu 10 účastníků a při kurzu dolaru platném v době kalkulace. Pro informace o výletech klikněte na odkazy vlevo.