Výjezdová turistika | Thajsko | Itineráře a programy | Výlety – Koh Samui

Výlety – Koh Samui

Itineráře a programy

Níže naleznete přehled jednodenních výletů na Koh Samui a vícedenních výletů s noclehem s odjezdem z Koh Samui. Výlety se pořádají pravidelně a proto jsou vhodné zejména pro individuální klientelu, odjezdové časy jsou garantovány. Dle přání lze také uspořádat individuální cesty a výlety dle vašich požadavků. Ceny výletů zahrnují (pokud není uvedeno jinak) - transfer z hotelu (vždy půl hodiny před začátkem výletu), transfer zpět do hotelu, služby anglicky mluvícího průvodce, veškeré vstupy, poplatky a daně. Poskytujeme výrazné slevy pro skupiny a děti. Výlety se pořádají při minimálním počtu 2 osob. Bližší informace o navštívených oblastech naleznete na tomto serveru v sekci "Místopis Thajska".

Výlet po ostrově
Výlet je ideální pro všechny, kteří se chtějí seznámit se zajímavostmi ostrova a jeho plážemi. Mimo jiného uvidíte i "Velkého Buddhu", skály Garndma a Grandpa, vodopády Namuang a městečko Nathon. Cena od: 650 THB (5 hodin).

Výlet po ostrově s obědem
Výlet je ideální pro všechny, kteří se chtějí seznámit se zajímavostmi ostrova a jeho plážemi. Mimo jiného uvidíte i "Velkého Buddhu", skály Garndma a Grandpa, vodopády Namuang a městečko Nathon. V rámci výletu budete mít oběd v restauraci "Peak Eye View" a navštívíte i Magickou Zahradu, kde budete mít možnost relaxovat v parních lázních, jacuzzi a budete si moci vybrat mezi hodinovou švédskou a tradiční thajskou masáží. Cena od: 2000 THB (7,5 hodin).

Safari po ostrově
Objevte přírodu, kulturu a běžný život obyvatel na Koh Samui. Krásy ostrova objevíte během jízdy na slonech. Poté shlédnete "opičí show" a výcvik slonů. Dále pojedete na volském spřežení vesničkou plnou kokosových palem. Součástí programu je i ukázka přípravy thajských pokrmů a ukázka získávání kaučuku. Vše bude ukončeno příjemnou procházkou v džungli k vodopádům a následným obědem nebo večeří.Cena od: 1600 THB (5 hodin).

Poznejte Koh Samui
V rámci výletu objevíte krásy ostrova od moře až k vrcholkům hor. Budete mít možnost se projet na slonech i v džípech, projdete se džunglí k vodopádům, seznámíte se s přípravou thajských specialit a uvidíte typický život obyvatel ostrova. Cena od: 1600 THB (5,5 hodin).

Výlet do džungle
Vydejte se terénním autem džunglí okolo řek přes skrytá údolí až k vodopádům. Během cesty se vám naskytne skvělý výhled z nejvyššího bodu ostrova. V ceně tohoto celodenního výletu je zahrnut i oběd, který bude servírován v malé horské restauraci. Cena od: 1400 THB (7 hodin).

Ostrov Phangan
Tento výlet vás zavede na palubu luxusní lodi, se kterou poplujete na nádherný ostrov Phangan. Nalodíte se na soukromém molu Sunset a po kratší plavbě budete mít možnost šnorchlování u ostrova Koh Ma nebo Haad Kom, kde se nalézají nejkrásnější korálové útesy a podmořská fauna v Thajském zálivu. Dále poplujete podél pobřeží na ostrov Phangan. Oběd si vychutnáte na pláži Hadd Yao nebo na terase místní restaurace. Odpoledne budete mít volno na koupání a šnorchlování anebo na lenošení na pláži pod palmami. V ceně plavby je vaše osobní hosteska, čerstvé ovoce a nápoje a ručníky. Cena od: 2900 THB (7 hodin).

Mořský park Ang Thong
Během plavby okolo 42 ostrůvků si vychutnáte krásy mořského národního parku Ang Thong. Po hodinové plavbě bude první zastávka na šnorchlování v severní části parku. Dále se vydáte na ostrov Mae Koh ke krásnému jezeru Emerald, které leží ukryté v horách. Zdoláním schodů se dostanete do výšky 200 m.n.m., odkud se vám naskytne výhled na celý park. Následovat bude chutný thajský oběd v jediné restauraci v jedné z místních čtyř vesniček. Poté budete mít volno k relaxaci na pláži. Cena od: 1700 THB (8 hodin).

Kajakem po mořském parku Ang Thong
Dalším způsobem, jak objevit krásy mořského parku Ang Thong, je plavba na mořském kajaku. Budete moci objevovat krásy 42 ostrůvků s bílými písčitými plážemi, skrytými lagunami, skalisky, jeskyněmi a osamělými plážemi. Cena zahrnuje všechny transfery, oběd s nápoji, vypůjčení kajaku, vybavení na šnorchlování, nepromokavé tašky, anglicky mluvícího průvodce a vstupné do mořského parku. Cena od: 2200 THB (9 hodin).

Plavba na June Bahrta
Prožijte nezapomenutelný zážitek v Thajském zálivu na palubě tradiční siamské lodi June Bahtra. Během plavby navštívíte písčité pláže a objevíte krásy ostrova Koh Phangan. Zde budete mít možnost šnorchlovat a plavat v průzračném moři. Poté budete moci relaxovat na palubě lodi, kde si vychutnáte i delikátní thajský oběd. Cena od: 3200 THB (7,5 hodin).

Plavba kolem ostrova Koh Samui
Příjemná celodenní plavba ve vodách kolem ostrova Koh Samui. Během plavby uvidíte známé sněhobílé pláže a krásnou přírodu. U ostrůvku Green Peace budete mít možnost šnorchlovat. Dále navštívíte ostrov Swallows Nest. Oběd bude servírován během plavby na pláži formou pikniku. Cena od: 1700 THB (7 hodin).

Ostrovy Koh Tao a Koh Nan Yuan
Na palubě rychlého člunu poplujete na ostrov Koh Nang Yuan, kde můžete začít den šnorchlováním, potápěním nebo příjemným opalováním. Ostrov tvoří 3 menší ostrůvky, které jsou spojené písečnou mělčinou, která slouží také jako skvělá sněhobílá pláž. Na západní straně ostrova se nacházejí pohádkové korálové útesy. Poté se vypravíte na ostrov Koh Tao - Želví ostrov, který dostal své jméno podle skalního útvaru připomínajícího želvu. Zde bude servírován oběd formou pikniku a poté budete mít volno na šnorchlování a koupání, které patří na plážích Aow Leuk a Leam Tien k těm nejkrásnějším v Thajském zálivu. Cena od: 1700 THB (8 hodin).

Korálový ostrov - Koh Tan
Z přístavu Thong Tanot poplujete na ostrov Koh Tan, kde si můžete zahrát na Robinsona Crusoe. Místní legenda říká, že ostrov je očarován a tím pádem zde nikdo nevydrží žít. Zde budete mít příležitost ke šnorchlování nebo koupání. Odpoledne se vydáte na ostrov Koh Mud Sum, kde bude servírován oběd v místní restauraci. Cena od: 1000 THB (5 hodin).

Rybaření
Výlet je vhodný jak pro začátečníky tak i pro zkušené rybáře. Nalodíte se na 43 stop dlouhou thajskou rybářskou loď, kde vám rybáři pomohou připravit potřebné rybářské náčiní. Pak bude jen na vás, zda-li ulovíte barracudu, žraloka, makrelu nebo další z mnoha druhů ryb. Na lodi je i dost míst ve stínu, v ceně je zahrnut oběd na palubě lodi, chlazené nápoje a tropické ovoce. Cena od: 1600 THB (7 hodin).

Potápění
Thajský záliv nabízí mnoho příležitostí k úžasnému šnorchlování v mělkých korálových zátokách a potápění v hlubokých vodách zálivu. Naše programy nabízejí různé výlety za potápěním a šnorchlováním (Angthong National Marine Park, ostrov Koh Tao, Sail Rock). Rádi vám zprostředkujeme také skvělé potápěčské kurzy. Cena od: na vyžádání.

Další možnosti: Pronájem džípu (Suzuki) na den cca 1200 THB s pojištěním, motorka cca 300 THB / den.

Nabídka výletů je vždy doplněna a upřesněna průvodcem na místě. Ceny jsou pouze orientační, mění se dle sezóny a zejména podle počtu osob.