Výjezdová turistika | Thajsko | Itineráře a programy | Výlety – Krabí

Výlety – Krabí

Itineráře a programy

Níže naleznete přehled jednodenních výletů v Krabí a vícedenních výletů s noclehem s odjezdem z Krabí. Výlety se pořádají pravidelně a proto jsou vhodné zejména pro individuální klientelu, odjezdové časy jsou garantovány. Dle přání lze také uspořádat individuální cesty a výlety dle vašich požadavků. Ceny výletů zahrnují (pokud není uvedeno jinak) - transfer z hotelu (vždy půl hodiny před začátkem výletu), transfer zpět do hotelu, služby anglicky mluvícího průvodce, veškeré vstupy, poplatky a daně. Poskytujeme výrazné slevy pro skupiny a děti. Výlety se pořádají při minimálním počtu 2 osob. Bližší informace o navštívených oblastech naleznete na tomto serveru v sekci "Místopis Thajska".

Ostrovy Phi Phi

Celodenní výlet. Plavba luxusní rychlou lodí z Ao Nangu. Koupání a oběd v restauraci u pláže na ostrově Phi Phi Don. Krátká projížďka lodí se skleněným dnem nad korálovými útesy. Plavba k ostrovu Phi Phi Leh, návštěva tzv. vikingské jeskyně. Šnorchlování v korálových zahradách čarokrásného zálivu Ao Maya (kde se nátáčel známý film Pláž). Cena od: 950 THB.

Provincie Phang Ngha
Celodenní výlet klimatizovaným autobusem a rychlými otevřenými čluny. Návštěva jeskynního chrámu, plavba po vodních tocích v mangrovových pralesích a dále po volném moři mezi skalnatými ostrovy. Oběd v rybářské muslimské vesnici na kůlech u ostrova Ko Panyi. Zastávka na tzv. ostrově Jamese Bonda (Ko Tapoo a Ko Pin Kan). Cena od:  750 THB. 

Čtyři ostrovy za den
Celodenní výlet otevřeným rychlým člunem po ostrovech v okolí Ao Nangu. Koupání a šnorchlování na ostrovech Ko Poda, Ko Kai, Ko Taloo a na Phra Nangu. K obědu balíček (kuře s rýží, ananas, pitná voda). Cena od: 400 THB.

Chrám v tygří jeskyni
Celodenní výlet – „Jungle tour“. Nenáročná pěší túra pralesem, odpočinek u vodních jezírek. Prohlídka jeskynního pralesního chrámu Wat Tham Seua (Chrám v tygří jeskyni), světoznámé meditační centrum. Posvátné obří pralesní stromy. S obědem. Cena od:  550 THB.

Jeskyně Ao Luk
Celodenní výlet do oblasti přírodního parku Tham Bokharani. Plavba po řece Ao Luk, proplouvání krápníkovými jeskyněmi Tham Lod. Výstup k jeskyním Tham Hua Kalok, krápníková výzdoba a paleolitické malby. Oběd po cestě. Krásný chrám Phra That Chedi s fantastickým výhledem do tropické krajiny a na skalnatou provincii Phang Ngha. Cena od: 600 THB.

Jízda na slonech
Polodenní program. Transfer od hotelu v Ao Nangu ke sloní farmě. Asi hodina jízdy na slonech kaučukovníkovými plantážemi a brodění potokem. Cena od: 800 THB.

Na mořském kajaku nebo kanoi do džungle
Celodenní nebo polodenní výlet po nádherných mořských zálivech, do zaplavených jeskyní a po vodním toku do mangrovových pralesů. Se zkušenými tropickými průvodci. U celodenního zájezdu oběd v ceně. Cena od: 700 - 1300 THB.

Za nákupy na ostrov Phuket
Celodenní výlet klimatizovaným autobusem na Phuket a zpět (cca 200 km jedna cesta), prohlídka města Phuket a jeho zajímavostí, přesun do letoviska Patong Beach, volno na nákupy nebo koupání, návrat. Cena od: 500 THB (bez oběda).

Město Krabí a Národní park Khao Phanom Benja
Celodenní výlet autobusem. Zastávka na tzv. pohřebišti mušlí Susaan Hoi (útesy tvořené zkamenělými lasturami), krátká prohlídka města Krabí, národní park Khao Phanom Benja, vodopády Nam Tok Huay To. Chrám v tygří jeskyni (Wat Tham Seua). Cena od: 600 THB (s obědem).

Za nákupy do města Krabí
Ranní nebo večerní trhy, obchodní dům, procházka u říčního přístavu, možnost rezervovat místa na oběd nebo večeři v hezké zahradní thajské restauraci. Cena od: 150 - 200 THB (bez stravování). 

Další možnosti: V Ao Nangu je možno najímat otevřené rychlé lodě (tzv. rúa hang jao - loď s dlouhou hřídelí) a za velmi rozumné ceny se nechat přepravovat na pláže ostrovů a ostrůvků v okolí. Na některých je k dispozici i občerstvení, jiné jsou úplně liduprázdné. Celé dny je možno trávit také na nádherných plážích blízkého mysu Phra Nang, které nejsou přístupné po souši, ale pouze loděmi. Lodě si můžete pronajímat jednotlivě nebo vám jejich pronájem zprostředkuje průvodce. Pronájem džípu (Suzuki) na den cca 1200 THB s pojištěním, motorka cca 300 THB / den.

Nabídka výletů je vždy doplněna a upřesněna průvodcem na místě. Ceny jsou pouze orientační, mění se dle sezóny a zejména podle počtu osob.