Výjezdová turistika | Thajsko | Itineráře a programy | 6 dní – Phuket

6 dní – Phuket

Itineráře a programy

Phuket – 6 dní / 5 nocí

01. den – Phuket
Přílet na Phuket, přivítání na letišti a transfer klimatizovaným autobusem do hotelu. Volno pro odpočinek a individuální program. Pro zájemce možnost absolvovat „na zotavenou po cestě“ tradiční thajskou masáž. Večer, stejně jako všechny další dny, je možno si vybrat z večerních fakultativních programů nebo i s průvodcem navštívit levné večerní trhy a centra zábavy.
02. den – Phuket
Po snídani odjezd na celodenní výlet na ostrovy Phi Phi s průvodcem. Poplujete luxusní rychlou lodí na ostrovy ležící v Andamanském moři. Oběd bude servírován na pláži na ostrově Phi Phi Don. Odpoledne poplujete k ostrovu Phi Phi Lai, kde se natáčel známý film Pláž. Poté se budete moci koupat nebo šnorchlovat na pláži Ton Sai. Odpoledne návrat zpět do hotelu.
03. den – Phuket
Po snídani volný den pro relaxaci, nákupy, koupání, vodní sporty či plážové masáže.
04. den – Phuket
Po snídani volný den pro relaxaci, nákupy, koupání, vodní sporty či plážové masáže.
05. den – Phuket
Po snídani volný den pro relaxaci, nákupy, koupání, vodní sporty či plážové masáže.
06. den – Phuket
Po snídani odhlášení z hotelu a transfer na letiště Phuket.

Cena od 270 USD v hotelech 3*
Cena od 320 USD v hotelech 4*


Cena zahrnuje: přivítání na letišti, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní v hotelu turistické kategorie 3*/4*, zkušeného thajsky mluvícího řidiče, místního anglicky mluvícího průvodce v rámci programu / prohlídek, všechny transfery klimatizovaným autem, výlet na lodi s obědem, vstupy, všechny daně a poplatky, pojištění proti úpadku ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: vízum (pasy nutno dodat nejpozději 10 dní před odletem), cestovní pojištění, mezinárodní letenku, letištní taxy (budou účtovány dle aktuální výše), místní letenky, fakultativní výlety, stravování, nápoje, útratu a vstupy při volném programu (i když bude s asistencí průvodce), spropitné, poplatky za kamery a video, hotelové účty za telefon a všechny další osobní výlohy a náklady, které nejsou uvedeny v položce „cena zahrnuje“.