Výjezdová turistika | Thajsko | Itineráře a programy

Itineráře a programy

Thajsko

Pro všechny zájemce, kteří by chtěli všechno zažít na vlastní kůži, což lze v každém případě doporučit, máme připravenou nabídku cest do Thajska. Určitě si vyberete z naší široké nabídky, která nabízí návštěvu prakticky všech turisticky zajímavých oblastí Thajska. Pro klienty je připraven průvodcovský servis - stálí zástupci v Bangkoku a v Pattayi, kteří turisty doprovodí na všechna zajímavá místa a budou jim k dispozici i pro další služby. Pro určitou oblast a konkrétní informace klikněte na odkaz vlevo. Uvedené itineráře patří k těm nejoblíbenějším, které připravujeme pro skupiny a individuály na zakázku. Pro individuální nezávislé cestovatele nabízíme možnost sestavit si program dle vlastního přání – základní ceny letenek, ubytování, transferů a služeb v destinaci naleznete pod odkazem „Letenky a ubytování“.

Uvedené ceny jsou pouze orientační, skupinám poskytujeme výrazné slevy. Samozřejmě vám rádi zajistíme i jednotlivé služby jako letenky a ubytování - to vše za skvělé ceny. Podrobné informace vám rádi sdělíme na vyžádání. Při zakoupení cesty u nás vám vyřídíme vízum bez manipulačního poplatku.

Dynamický a zkušený tým profesionálů Vám poradí s každým programem, od jednoduché rezervace hotelu až po incentivní akci připravenou na míru dle Vašich konkrétních požadavků. Jsme silně zákaznicky orientovanou agenturou, která vám nabízí profesionální služby "šité na míru". Velice rádi vám připravíme nabídku požadovaných služeb dle vašeho přání a to za velmi příznivou cenu!

Odborné programy a výlety byly konzultovány a připraveny ve spolupráci s PhDr. Petrem Šulcem, který má s přípravou těchto programů dlouholeté zkušenosti. Pro případné dotazy nebo kalkulace jej můžete kontaktovat na sulc@on-internet.cz.