Výjezdová turistika | Thajsko | Itineráře a programy | 6 dní – Krabí

6 dní – Krabí

Itineráře a programy

Krabí – 6 dní / 5 nocí

01. den - Krabi
Přílet na Krabi, přivítání na letišti a transfer klimatizovaným mikrobusem do hotelu. Volno pro odpočinek a individuální program. Pro zájemce možnost absolvovat „na zotavenou po cestě“ tradiční thajskou masáž. Večer, stejně jako všechny další dny, je možno si vybrat z večerních fakultativních programů nebo i s průvodcem navštívit levné večerní trhy a centra zábavy.
02. den - Krabi
Po snídani odjezd na celodenní výlet otevřeným rychlým člunem po ostrovech v okolí Ao Nangu. Koupání a šnorchlování na ostrovech Ko Poda, Ko Kai, Ko Taloo a na Phra Nangu V průběhu výletu bude podáván oběd.
03. den - Krabi
Po snídani volný den pro relaxaci, nákupy, koupání, vodní sporty či plážové masáže.
04. den - Krabi
Po snídani volný den pro relaxaci, nákupy, koupání, vodní sporty či plážové masáže.
05. den - Krabi
Po snídani volný den pro relaxaci, nákupy, koupání, vodní sporty či plážové masáže.
06. den - Krabi
Po snídani odhlášení z hotelu a transfer na letiště Krabi.

Cena od 370 USD v hotelech 3*
Cena od 410 USD v hotelech 4*


Cena zahrnuje: přivítání na letišti, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní v hotelu turistické kategorie 3*/4*, zkušeného thajsky mluvícího řidiče, místního anglicky mluvícího průvodce v rámci programu / prohlídek, všechny transfery klimatizovaným autem, výlet na lodi s obědem, vstupy, všechny daně a poplatky, pojištění proti úpadku ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: vízum (pasy nutno dodat nejpozději 10 dní před odletem), cestovní pojištění, mezinárodní letenku, letištní taxy (budou účtovány dle aktuální výše), místní letenky, fakultativní výlety, stravování, nápoje, útratu a vstupy při volném programu (i když bude s asistencí průvodce), spropitné, poplatky za kamery a video, hotelové účty za telefon a všechny další osobní výlohy a náklady, které nejsou uvedeny v položce „cena zahrnuje“.