Výjezdová turistika | Thajsko | Itineráře a programy | Odborné kurzy masáží

Odborné kurzy masáží

Galerie obrázků (10)
Itineráře a programy

Kurzy jsou vhodné i pro začátečníky a jsou založeny na praktickém nácvikuk. Jazykové bariéry nejsou překážkou. Pro každého účastníka je k dispozici učebnice školy přeložená do českého jazyka. Thajsky mluvící průvodce bude k dispozici po celou dobu pracovní cesty. Jeden thajský učitel je pro dva žáky. Již v Praze je možno obdržet původní českou publikaci o thajské masáži. Cesty na kurzy tohoto typu i na kurzy terapeutické thajské masáže a masáže nohy do Bangkoku a do Chiang Mai se velmi osvědčily. Odborné programy a výlety byly konzultovány a připraveny ve spolupráci s PhDr. Petrem Šulcem, který má s přípravou těchto programů dlouholeté zkušenosti. Pro případné dotazy nebo kalkulace jej můžete kontaktovat na sulc@on-internet.cz.
Itinerář cesty vám rádi zašleme na vyžádání, pro skupinky a kolektivy nabízíme výhodnější podmínky. Pro stažení kompletní informační brožury s naší nabídkou - klikněte zde. Pro fotografie klikněte na ikonu vpravo nahoře, další fotografie pak naleznete vlevo pod odkazem - "Tradiční thajská masáž".

Základní typy kurzů a kurzovné

Základní kurz tradiční thajské masáže, 5 dnů (30 hodin), 7000 THB
Nástavbový kurz olejové a aroma masáže, 5 dnů (30 hodin), 5500 THB
Nástavbový kurz terapeutické masáže, 5 dnů (30 hodin), 7000 THB
Nástavbový kurz masáže nohy, 5 dnů (30 hodin), 5500 THB
Nástavbový kurz baby masáže, 3 dny (15 hodin), 3600 THB

Držitelům diplomu základního kurzu můžeme nabídnout cesty na pokračovací nástavbové kurzy thajské terapeutické masáže, masáže nohy a baby masáže ve stejné škole ve Vat Phó a kurzy severothajského typu masáže v pěti stupních v mezinárodní škole v Chiang Mai.

Uvedené ceny jsou orientační, pro aktuální nabídku kontaktujte prosím naši kancelář. Pro termíny a informace o odborných skupinových zájezdech klikněte zde. Pro itineráře odborných cest za masážemi klikněte na jejich názvy v levém sloupci.