Výjezdová turistika | Thajsko | Itineráře a programy | Informace o itinerářích

Informace o itinerářích

Itineráře a programy

O Thajsku se s oblibou mluví jako o “zemi úsměvů a protikladů” – do jaké míry je to pravdivé záleží na vlastním poznání a zážitcích z této země. Pro evropské návštěvníky znamená Thajsko především exotickou zemi s typickým tropickým podnebím, odlišnou kulturu s rozdílným stylem života a krajinu často úchvatné krásy a kouzelných scenerií. Odvěká tradice a víra thajského národa je zde patrná na každém kroku a dává charakter celému národu a jeho smyslu pro historii a respekt ke své minulosti a radosti z prožitků všedního dne, které jsou velmi zřetelné v míře, jež je v “civilizované” západní kultuře nevídaná. Supermoderní mrakodrapy kontrastují v Bangkoku s buddhistickými mnichy a chatrčemi na řece Chao Phraya – tyto zdánlivé paradoxy dělají Thajsko tak zajímavé a turisticky přitažlivé. Můžete zde navštívit mnoho pozoruhodností a v dostatečné míře jsou zde všechny moderní vymoženosti včetně excelentního ubytování, které umožní prožít pobyt co nejpříjemněji.

Speciální a incentivní programy

Pro individuály, skupiny a firmy nabízíme zajímavé incentivní balíčky (tématické večeře, večerní a folklórní programy na pláži, večeře na lodi, snídaně v divočině, barbeque na pláži, tradiční svatební obřad, den u domorodého kmene nebo na farmě, pobyty v klášterech, safari v džípech, výlety parními vlaky, programy v džungli, treking na slonech, programy na moři a pobyty na katamaránu nebo jachtách, pobyty v plovoucích bungalovech, jazykové kurzy, kurzy bojových umění a thajského boxu, kurzy vaření a tradiční thajské masáže, meditační pobyty, odborné programy aj.). Programy jsou vhodné jako doplněk ke kongresu nebo služební cestě, nebo také jako kombinace při přerušení vaší cesty (stopoveru v Bangkoku). Pro informace o služebních cestách, veletrzích, speciálních a incentivních programech, kontaktujte naši kancelář.

Rozšíření itinerářů

Itineráře je možno rozšířit o návštěvy vesnic, sportovní aktivity (golf na více jak 200 hřištích po celém Thajsku, cykloturistika, rafting na řekách Kok, Pai a Mekong, plavby po říčních kanálech v Bangkoku, říční safari, šnorchlování a potápění na Phuketu, Phang-Nga, Similiánských ostrovech a na desítkách ostrůvků v Andamanském moři, výlety za potápěním do Myanmaru, plavby na mořských kajacích okolo vápencových útvarů Ao Phang-Nga, windsurfing na Pattayi, Ko Sametu a Ko Samui, surfování na Ko Changu, Ko Sametu a Phuketu, ekoturistika, sportovní speleologie, off-road programy, rybaření, oblety balónem, paragliding, treking a pěší turistika), návštěvy národních parků (různorodé a okouzlující národní parky přímo vybízejí k pozorování exotické fauny a flóry, za návštěvu stojí Doi Phu Kha, Kaeng Krachan, Khao Sam Roi Yot, Khao Sok, Khao Yai, Phu Reua, Thap Lan), návštěvy mořských rezervací (šnorchlování a potápění mezi krásnými tropickými ostrůvky v Andamanském moři, pozorování ryb), wellness a zdravotní pobyty (ozdravné pobyty, lázeňské procedury, aromaterapie, čistící a detoxikační kůry, kosmetické a plastické operace), večerní programy a aktivity (v Bangkoku, Pattayi, Chiang Mai a Phuketu, programy pro gentlemany), návštěvy festivalů a oslav (oslavy Nového Roku Songkran apod.) a  výlety a exkurze dle přání klienta.