Výjezdová turistika | Thajsko | Itineráře a programy | 4 dny – Bangkok

4 dny – Bangkok

Itineráře a programy

Bangkok – 4 dny / 3 noci

01. den – Bangkok
Přílet do Bangkoku, přivítání na letišti a transfer do hotelu v centru města. Setkání s průvodcem a upřesnění programu. Volno na odpočinek a individuální program. Fakultativně je možno „na zotavenou“ absolvovat tradiční thajskou masáž, vykonat buddhistickou obětinu ve Svatyni tříhlavého slona Erawana „pro zajištění úspěchu cesty“ nebo prohlídku večerního Bangkoku. V době individuálního volna je možno, stejně jako všechny ostatní dny, využít pomoc a asistenci průvodce.
02. den – Bangkok
Po snídani půldenní prohlídka města s průvodcem. Prohlédnete si Wat Pho - Chrám Ležícího Buddhy, který je nejstarším a nejrozlehlejším chrámem v Bangkoku. Uvnitř je velmi působivá socha Buddhy dlouhá 47 m, sbírka 396 soch sedícího Buddhy různých stylů, škola tradiční thajské masáže aj. Navštívíte i Wat Trimitr - Chrám Zlatého Buddhy. Chrám s 5,5 tunovou sochou Buddhy z ryzího zlata stojí na okraji čínské čtvrti.
03. den – Bangkok / Ayutthaya / Bangkok
Po časné snídani odjezd na celodenní výlet do starodávné Ayutthayi. Po příjezdu do Bang Pa In se nalodíte na loď a při okružní plavbě si prohlédnete pozůstatky tohoto starobylého původního hlavního města Siamu v letech 1350 - 1767 (cca 90 km na sever od Bangkoku). Prohlédnete si ruiny středověkých chrámů v Ayutthayi a dále vás čeká prohlídka paláců a zahrad letních královských sídel v Bang Pa In. Oběd se podává na palubě lodi. Návrat zpět do Bangkoku a nocleh v hotelu.
04. den – Bangkok
Po snídani volno na nákupy, v poledne odhlášení z hotelu a transfer na letiště.

Cena od 210 USD v hotelech 3*
Cena od 260 USD v hotelech 4*


Cena zahrnuje: přivítání na letišti, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní v hotelu turistické kategorie 3*/4*, oběd na lodi v Ayutthayi, zkušeného thajsky mluvícího řidiče, místního anglicky mluvícího průvodce v rámci programu / prohlídek, všechny transfery klimatizovaným autem, plavby lodí, vstupy, všechny daně a poplatky, pojištění proti úpadku ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: vízum (pasy nutno dodat nejpozději 10 dní před odletem), cestovní pojištění, mezinárodní letenku, letištní taxy (budou účtovány dle aktuální výše), místní letenky, fakultativní výlety, stravování, nápoje, útratu a vstupy při volném programu (i když bude s asistencí průvodce), spropitné, poplatky za kamery a video, hotelové účty za telefon a všechny další osobní výlohy a náklady, které nejsou uvedeny v položce „cena zahrnuje“.