Výjezdová turistika | Srí Lanka | Itineráře a programy | Golf – informace

Golf – informace

Itineráře a programy

Hráči golfu naleznou na Srí Lance ideální a překrásné prostředí, kde mohou relaxovat a hrát golf na hřištích světové úrovně. Vzhledem k naší specializaci a vysoké kvalitě poskytovaných služeb se nejedná o standardní zájezdy, ale o cesty připravované na zakázku a šité na míru konkrétním zákazníkům. Níže naleznete naše základní ceny ubytování v různých částech Srí Lanky v golfových resortech + základní green fees, individuálním cestovatelům rádi pomůžeme zajistit ubytování, letenku a transfery dle jejich přání. Na místě také můžeme zajistit různé fakultativní výlety nebo služby průvodce. Bližší informace o hřištích a podmínkách vám rádi zašleme na vyžádání.

Níže naleznete informace pro individuální turisty, pro konkrétní nabídku itinerářů cest klikněte na odkazy vlevo.

Hotel Trans Asia
Hotel se nalézá v obchodním centru Colomba blízko pláže a nákupní zóny s restauracemi a bary. Hotel poskytuje luxusní ubytování v 305 klimatizovaných pokojích, které jsou plně vybaveny a splňují ty nejvyšší nároky klientů. V hotelu je klientům k dispozici 6 restaurací a barů. Blízko  hotelu se nalézá 18 jamkové golfové hřiště a casino.

Hotel Topaz
Hotel se nachází 118 km od Colomba na samém vrcholu kopce s nádherným výhledem na ostatní pohoří Hantana, Hunas Giriya a Matale. Ubytování je poskytováno v 75 plně vybavených pokojích. Klientům je dále k dispozici restaurace a noční klub na střeše hotelu s bazénem a barem. K dispozici je dále venkovní bazén, tenisový kurt a mnoho dalšího.

Hotel Windsor

Hotel se nalézá 180 km od Colomba na úpatí Nuvara Eliya. Elegantní třípatrová budova s výhledem na město poskytuje vše, co očekává náročná klientela. Hotel poskytuje ubytování v 53 plně vybavených luxusních pokojích. Klientům je dále k dispozici bar, restaurace a kavárna. Blízko hotelu se nachází 18 jamkové golfové hřiště a jezero s možností rybaření.

Město, Hotel, Kategorie     1/1     1/2
Colombo, Trans Asia, 5*    66,00   36,00
Kandy, Hotel Topaz, 4*     39,60   24,00
Nuwara Eliya, Windsor, 4*  37,20   20,00

Ceny jsou uvedené v USD a jsou platné pro minimálně 2 společně cestující osoby. Cena je uvedena za 1 osobu a noc se snídaní. Vysvětlivky: 1/1 – jednolůžkový pokoj, 1/2 – dvoulůžkový pokoj.

Green Fees (cena za 1 den) Po-Pá   So-Ne
Colombo, Royal Golf Club   26,00   36,00
Kandy, Victoria Golf Club  28,00   34,00
Nuwara Eliya, NE Golf Club 25,00   30,00

Ceny jsou uvedené v USD. Cena je uvedena za 1 osobu 1 den. Ostatní ceny a poplatky včetně speciálních týdenních cen Vám zašleme na vyžádání.

Transfery z/na letiště    Za 1 transfer
Colombo – 1-2 osoby           15,00
Colombo – 3-6 osob             6,00
Kandy – 1-2 osoby             27,00
Kandy – 3-6 osob              21,00
Nuwara Eliya – 1-2 osoby      30,00
Nuwara Eliya – 3-6 osob       21,00


Ceny jsou uvedené v USD. Cena je uvedena na osobu za 1 transfer klimatizovaným automobilem a zahrnuje anglicky mluvícího řidiče.

Pro orientační ceny letenek klikněte na odkaz v záhlaví této stránky.