Výjezdová turistika | Indie | Itineráře a programy | IN37 – Andamanské ostrovy

IN37 – Andamanské ostrovy

Itineráře a programy

Port Blair – ostrov Baratang – ostrov Havelock – ostrov Jolly Buoy – 7 dní / 6 nocí

01. den – Ostrov Baratang / bahenní sopka / pláž Baludera
Přílet a přivítání na letišti v hlavním městě souostroví Port Blair, odtud transfer lodí na ostrov Baratang. Ubytování v hotelu. Setkání s průvodcem a upřesnění programu. Volno na odpočinek a individuální program. Odpoledne výlet k unikátní bahenní sopce a poté odpočinek a koupání na nádherné pláži Baludera. Večeře a nocleh v hotelu.
02. den – Ostrov Baratang / jeskyně / Ostrov papoušků
Po snídani výlet k proslulým vápencovým jeskyním v Rafter’s Creek, jež se nacházejí asi 50 minut lodí od přístavu Port Blair. Cestou budete projízdět dechberoucí krajinou mangrovových lesů, což je pro mnohé turisty doživotní zážitek. Po prohlídce návrat do hotelu na oběd. Po obědě odpočinek a individuální program. Večer vám zpestříme nevšedním zážitkem v podobě návštěvy Ostrova papoušků (Parrot Island), jež je domovem tisíce papoušků, kteří se sem každý večer se západem slunce vracejí a dopřejí vám mimořádnou a úžasnou podívanou. Návrat do hotelu a nocleh.
03. den – transfer na Ostrov Havelock
Po snídani návrat do města Port Blair a transfer lodí na ostrov Havelock, kde si svůj volný čas užijete na nádherných bílých plážích, zpestřit si jej můžete různými vodními sporty či projíždkou po pláži na slonu. V době individuálního volna je možno, stejně jako všechny ostatní dny, využít pomoc a asistenci průvodce. Večeře a nocleh v hotelu.
04. den – Ostrov Havelock / pláž Radhanager
Po snídani výlet na jednu z nejkrásnějších pláží Andamanských ostrovů – pláž Radhanager. Celý den odpočinek na hedvábně jemné písčité pláži, lemované svěže zelenými lesy, a koupání v průzračném moři s korálovými útesy. Pokud vás nebude bavit lenošení, rádi vám zprostředkujeme některý z výletů či jiné aktivity z naší nabídky fakultativních programů. Večeře a nocleh v hotelu.
05. den – Ostrov Havelock / Port Blair / Cellular Jail
Po snídani návrat do města Port Blair. Dle časových možností nakupování suvenýrů v proslulém nákupním centru Sagarika emporium, popř. volno na odpočinek a individuální program na pláži. V době individuálního volna je možno, stejně jako všechny ostatní dny, využít pomoc a asistenci průvodce. Ve večerních hodinách návštěva bývalého vězení Cellular Jail, kde každý večer probíhá působivá zvuková a světelná show. Večeře a nocleh v hotelu.
06. den – Port Blair / ostrov Jolly Buoy / Port Blair
Po snídani celodenní výlet na proslulý korálový ostrov Jolly Buoy, který se nalézá v národním mořském parku Mahatma Ghandi. Volno na odpočinek a individuální program na nádherné opuštěné pláži. Fakultativně možnost šnorchlování či potápění. Odpoledne návrat do Port Blair. Večeře a nocleh v hotelu.
07. den – Port Blair / odlet domů
Po snídani transfer na letiště v Port Blair a následný spoj zpět domů.

Cena od 899 USD

Cena zahrnuje:
přivítání na letišti, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní v hotelech turistické kategorie, stravování dle programu, místního anglicky mluvícího průvodce v rámci programu / prohlídek, všechny transfery klimatizovaným autem, vstupy dle programu, všechny daně a poplatky, pojištění proti úpadku ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: vízum, cestovní pojištění, mezinárodní letenku, letištní taxy (budou účtovány dle aktuální výše), místní letenky (pokud není uvedeno jinak), fakultativní výlety, stravování, nápoje, útratu a vstupy při volném programu (i když bude s asistencí průvodce), spropitné, poplatky za kamery a video, hotelové účty za telefon a všechny další osobní výlohy a náklady, které nejsou uvedeny v položce „cena zahrnuje“.