Výjezdová turistika | Mexiko | Itineráře a programy | Informace o itinerářích

Informace o itinerářích

Itineráře a programy

Turistické aktivity

Mexiko má velmi různorodý ráz krajiny, to znamená, že zde najdete hory, údolí, rokle, pouště, řeky, vodopády i laguny. Tato rozmanitost krajiny i klimatu nabízí turistům širokou škálu turistických možností. Navštívit můžete místa na poloostrově Baja California, regiony Sonora, Chihuahua a Coahuila, dále úžiny a rokliny v Durango a Chihuahua, region Huasteca s městy Tamaulipas, Hidalgo, Puebla a Veracruz nebo se můžete vydat do lesů pohoří Campeche a Chiapas, na pusté tichomořské pláže nebo navštívit místo ve státě Michoacán, kde zimuje tažný motýl monarcha nebo zavítat do želví rezervace v Oaxace. Velké množství zajímavostí, přírodních krás a pestrá nabídka prázdninových aktivit umožňují uspokojit každého podle jeho zájmu. Bílé písečné pláže, průzračné tyrkysové vody Karibiku a sytě modré Cortézovo moře, vysoké a drsné hory, svěží krajina, malebné vesnice plné tradic, monumentální pozůstatky starobylých kultur; bohatá kuchyně s krajovými specialitami, koloniální i moderní architektura měst a především srdeční a pohostinní lidé – to vše nabízí turistům dnešní Mexiko. I mladí lidé s limitovanými finančními možnostmi shledají Mexiko ideálním místem pro dovolenou. Každé město či městečko nabízí pohodlné ubytování za přijatelnou cenu, na tržištích a náměstích velice chutná jídla za extrémně nízké ceny a místní doprava je taky cenově dostupná. Klima je v Mexiku velmi různorodé a existují zde místa, kde můžete provozovat turistiku kdykoli v průběhu roku. V zemi, kde je v populaci vysoké procento mladých lidí, jsou vrstevníci z ostatních částí světa vždy vítáni. K mexické tradici však patří vážit si starých lidí, respektovat je pro jejich moudrost a blahodárný vliv na nové generace, což se odráží ve způsobu, jakým se v Mexiku se seniory zachází.. Kdekoli v zemi počínaje těmi nejzapadlejšími vesničkami až po velkoměsta a prázdninová centra najdete lidi, kteří vám velmi ochotně a s nadšením pomohou poznávat krásy své země a přiblížit vám zdejší každodenní život.

Speciální a incentivní programy

Pro individuály, skupiny a firmy nabízíme zajímavé incentivní balíčky (večeře v tradičním mexickém stylu, vyhlídkové lety helikoptérou a ultralighty, lety balónem, bungee jumping, programy v džungli, treking, pobyty ve vesnicích, odborné programy aj.) a speciální programy (výlety spojené s malováním, filmování, alternativní léčebné zájezdy, kurzy vaření, archeologické programy, svatební cesty). Programy jsou vhodné jako doplněk ke kongresu nebo služební cestě, nebo také jako kombinace při přerušení vaší cesty (stopoveru v Mexico City). Pro informace o služebních cestách, veletrzích, speciálních a incentivních programech, kontaktujte naši kancelář.

Rozšíření itinerářů

Itineráře je možno rozšířit o návštěvy vesnic, sportovní aktivity (golf, říční safari, ekoturistika, cykloturistika, treking, návštěvy jeskyní, off-road programy, rybaření, horolezectví, rafting, potápění, jezdectví, plavby po moři, surfování aj.), návštěvy národních parků (pozorování ptactva, safari programy, odborné programy), večerní programy a aktivity, návštěvy festivalů a oslav a výlety a exkurze dle přání klienta.