Výjezdová turistika | Mexiko | Itineráře a programy | Letenky a ubytování

Letenky a ubytování

Itineráře a programy

Z níže uvedené základní nabídky získáte představu o cenách v destinaci a můžete si tak sestavit libovolný itinerář. Individuálním cestovatelům rádi pomůžeme zajistit ubytování, letenku, vízum, transfery a další služby dle jejich přání. Na místě také můžeme zajistit různé fakultativní výlety, místní letenky, služby průvodce, půjčení auta apod. Níže uvedené ceny jsou pouze orientační a jsou platné pro standardní individuální klientelu. Studentské ceny, skupinové ceny a podrobné informace vám rádi zašleme na vyžádání.

Letenky

Uvedené ceny letenek představují nejlepší a nejlevnější možnosti jak se dostat letecky do destinace. Ceny jsou platné pro odlety z Prahy, na vyžádání vám sdělíme ceny pro odlety z Vídně, Mnichova nebo Frankfurtu. Na místě vám rádi zajistíme i místní přelety, jak se standardními leteckými společnostmi, tak i s místními nízkonákladovými společnostmi – využijte této jedinečné nabídky a objevte krásy Mexika. Uvedené ceny jsou orientační a mohou se v průběhu roku měnit, mohou se objevit i speciální nabídky nebo sezónní slevy. Ceny vždy závisí na aktuálním stavu volných linek a termínu odletu. Pro on-line rezervace letenek klikněte zde. Pro aktuální ceny letenek, výši letištních tax, speciální nabídky a ceny nízkonákladových společností kontaktujte naši kancelář.

Mexico City
od 13 000 CZK + letištní taxy (KLM přes Amsterdam, pro mládežníky)
od 13 250 CZK + letištní taxy (Iberia z Vídně přes Madrid)
od 16 545 CZK + letištní taxy (Iberia přes Madrid)
od 16 781 CZK + letištní taxy (Continental Airlines)
od 17 050 CZK + letištní taxy (KLM přes Amsterdam)
od 17 476 CZK + letištní taxy (Air France přes Paříž)
U variant s mezipřistáním v USA jsou nutná US víza.

Cancún
od 16 781 CZK + letištní taxy (Continental Airlines)
od 18 746 CZK + letištní taxy (Air France přes Paříž, pro mládežníky)
od 19 000 CZK + letištní taxy (Martinair Holland přes Amsterdam, pro mládežníky)
U variant s mezipřistáním v USA jsou nutná US víza.

Ubytování

Níže naleznete naše základní ceny ubytování v nejnavštěvovanějších částech země s garantovanou jednotnou cenou za každou noc pobytu dle kategorie ubytování. Ubytování můžete také rezervovat on-line po kliknutí zde. Pro bližší informace o konkrétních hotelech v naší nabídce klikněte vlevo na název hotelu nebo kontaktujte naši kancelář nebo navštivte www.ubytovani.on-internet.cz.

Nabídka se připravuje.

Vypůjčení automobilu

Rádi vám zajistíme vypůjčení automobilu nebo motocyklu, rezervovat můžete také online.