Výjezdová turistika | Nepál | Itineráře a programy | Letenky a ubytování

Letenky a ubytování

Itineráře a programy

Z níže uvedené základní nabídky získáte představu o cenách v destinaci a můžete si tak sestavit libovolný itinerář. Individuálním cestovatelům rádi pomůžeme zajistit ubytování, letenku, vízum, transfery a další služby dle jejich přání. Na místě také můžeme zajistit různé fakultativní výlety, místní letenky, služby průvodce, půjčení auta apod. Níže uvedené ceny jsou pouze orientační a jsou platné pro standardní individuální klientelu. Studentské ceny, skupinové ceny a podrobné informace vám rádi zašleme na vyžádání.

Letenky

Uvedené ceny letenek představují nejlepší a nejlevnější možnosti jak se dostat letecky do destinace. Ceny jsou platné pro odlety z Prahy, na vyžádání vám sdělíme ceny pro odlety z Vídně, Mnichova nebo Frankfurtu. Na místě vám rádi zajistíme i místní přelety, jak se standardními leteckými společnostmi, tak i s místními nízkonákladovými společnostmi – využijte této jedinečné nabídky a objevte krásy Nepálu. Uvedené ceny jsou orientační a mohou se v průběhu roku měnit, mohou se objevit i speciální nabídky nebo sezónní slevy. Ceny vždy závisí na aktuálním stavu volných linek a termínu odletu. Pro on-line rezervace letenek klikněte zde. Pro aktuální ceny letenek, výši letištních tax, speciální nabídky a ceny nízkonákladových společností kontaktujte naši kancelář.

Kathmandu

od 17 520 CZK + letištní taxy (China Airlines a Etihad Airways z Prahy přes Vídeň a Abu Dhabi)
od 18 860 CZK + letištní taxy (Thai Airways z Prahy přes Frankfurt a Bangkok)
od 19 867 CZK + letištní taxy (KLM z Prahy přes Amsterdam)
od 23 626 CZK + letištní taxy (Qatar Airways z Prahy přes Katar)

od 380 USD + letištní taxy (Air Arabia z Sharjahu)
od 16 839 CZK + let. taxy cca 140 CZK (Thai Airways z Bangkoku)
od 300 USD + let. taxy cca 20 USD (Jet Airways, Indian Airlines, Roayl Nepal Airlines z New Delhi)
od 514 USD + let. taxy cca 20 USD (Jet Airways, Roayl Nepal Airlines z Bombaje)

Ubytování

Níže naleznete naše základní ceny ubytování v nejnavštěvovanějších částech země s garantovanou jednotnou cenou za každou noc pobytu dle kategorie ubytování. Jsme schopni zajistit ubytování po celém Nepálu od hostelu až po luxusní hotel, stačí když nám sdělíte vaše požadavky. Ubytování můžete také rezervovat on-line po kliknutí zde. Pro bližší informace o konkrétních hotelech v naší nabídce klikněte vlevo na název hotelu nebo kontaktujte naši kancelář nebo navštivte www.ubytovani.on-internet.cz.

Nepál nabízí bohatou škálu ubytování od kvalitních mezinárodních hotelů až po levné hotely a ubytovny. Pro informace o konkrétním hotelu klikněte vlevo na jeho název. Hotely v Nepálu vás jistě překvapí komfortem ubytování a vysokou kvalitou poskytovaných služeb, všechny hotely v naší nabídce jsme navštívili v květnu a červnu roku 2000 a vyzkoušeli jejich servis. Pokud potřebujete bližší informace o některém z hotelů, neváhejte a kontaktujte nás, rádi vám zašleme obrazový materiál a bližší informace o hotelových službách. Naše značení je pouze orientační (2* - turistický hotel, 3* - standardní hotel, 4* - komfortní hotel, 5* - luxusní hotel) a vychází z kvality ubytování, servis a rozsah služeb většinou bývá o hvězdičku vyšší, pokoje jsou mnohem prostornější než je zvykem v našich hotelech.

Kathmandu   Pokhara   Dhulikhel
International Guest House 2*   Hotel Fish Tail Lodge 4*   Hotel Himalayan Horizon 3* - 4*
Hotel Narayani 3*   Hotel Manang 4*   High View Resort 4*
Hotel Tibet 3*   Hotel Bluebird 5*    
Hotel Central Godavari Resort 4*   Hotel Shangri-La Village 5*   Nagarkot
Hotel Everest 4*       Hotel Club Himalaya 5*
Hotel Royal Singi Hotel 4*        
Hotel Radisson 5*        
Hotel Shangri-La 5*        
Hotel Yak & Yeti 5*        

Vypůjčení automobilu

Rádi vám zajistíme vypůjčení automobilu nebo motocyklu, rezervovat můžete také online.