Výjezdová turistika | Madagaskar | Itineráře a programy | Informace o itinerářích

Informace o itinerářích

Itineráře a programy

Turistické aktivity

Madagaskar nabízí několik skvělých míst k potápění a šnorchlování. Nejlepší lokality se nacházejí v okolí ostrůvků obklopujících Nosy Be. Drsné cesty jsou výzvou pro cyklisty, kteří však budou potřebovat robustní horská kola. Stále rostoucí popularitu si získává pozorování velryb. Mezi dvě lokality, kde si můžete tuto nevšední podívanou dopřát, patří Taolognar na jihu Madagaskaru a západní pobřeží ostrova Ile Sainte Marie ležícího východně od Madagaskaru. V mnoha národních parcích jsou výborné podmínky pro horskou turistiku, příležitosti k fotografování jsou samozřejmě neomezené.

Speciální a incentivní programy

Pro individuály, skupiny a firmy nabízíme zajímavé incentivní balíčky (tématické večeře v koloniálním stylu v Antananarivu, večerní a folklórní programy na pláži, safari v džípech, tradiční svatební obřad, programy v džungli a národních parcích, programy na moři a pobyty na katamaránu, oblety Tsing, kurzy vaření, odborné mineralogické, speleologické, ornitologické programy aj.). Programy jsou vhodné jako doplněk ke kongresu nebo služební cestě, nebo také jako kombinace při přerušení vaší cesty (stopoveru v Antananarivu). Pro informace o služebních cestách, veletrzích, speciálních a incentivních programech, kontaktujte naši kancelář.

Rozšíření itinerářů

Itineráře je možno rozšířit o sportovní aktivity (golf v Rově nebo Antsirabe, windsurfing v okolí Toliara a Fort Dauphin, potápění u korálových útesů a vraků na Ile Boraha, Nossi Mitsio, Tanikely, Nossi Lava nebo Ile Sainte Marie, šnorchlování v souostroví Radames, plavby na mořských kajacích, vodní lyžování na jezeře Mantasoa nebo Andraikiba, říční safari na řece Tsiribihina na loďkách vydlabaných z kmene stromu, rafting na řece Manambole, ekoturistika, off-road programy, cykloturistika, treking v Andringitrě nebo Zafimaniře, treking na ponících, horolezectví na masívu Tsaranoro, rybaření, lovectví v parku Majunga, seskoky padákem, paragliding aj.), návštěvy národních parků (různorodé a okouzlující národní parky přímo vybízejí k pozorování exotické fauny a flóry, pozorování ptactva a motýlů, objevování krás více jak 1000 druhů orchidejí nebo staletých baobabů), návštěvy mořských rezervací (šnorchlování a potápění v souostroví Radames, v okolí korálových ostrůvků Nosy Be, Ile Boraha, Nosy Komba a Ile Sainte Marie, pozorování velryb od července do září), večerní programy a aktivity (v Antananarivu, Nosy Be a Tuleáru) návštěvy festivalů a oslavvýlety a exkurze dle přání klienta.