Cestovní služby | Letenky

Letenky

Cestovní služby

Pro vaše cesty vám zajistíme výhodné letenky na standardní i charterové spoje. Samozřejmostí je i rezervace levných letenek nízknákladových dopravců po celém světě. Pokud chcete ušetřit váš čas i peníze, využijte zkušeností našeho týmu profesionálů. Rádi vám poradíme s itinerářem a trasou cesty. Také vám vybereme a doporučíme nejvýhodnější spojení. Letenky vám doručíme nebo si je můžete vyzvednout před odletem přímo na letišti každý den od 06:00 do 22:00.

ONLINE REZERVACE LETENEK
Město odletu:
Město příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)

Přehled aktuálních cen (bez letištních tax)

Garantujeme vám rezervaci v nejnižší dostupné třídě s prioritou při potvrzování čekacích listin. Firmám nabízíme zajímavé obchodní podmínky. Po Praze doručujeme letenky zdarma naší kurýrní službou. Do ostatních části republiky letenky standardně zasíláme za příplatek do druhého dne kurýrní službou EMS / PPL (při ztrátě je výše plnění omezena dle podmínek přepravce). Letenky je možné také vyzvednout na naší partnerské přepážce na letišti Praha - Ruzyně každý den od 06:00 do 22:00.

Trend zvyšování palivových příplatků vlivem rostoucích cen ropy je téměř na denním pořádku a není v našich silách vás aktuálně informovat o zvýšení tax u jednotlivých leteckých společností, natož pak u jednotlivých rezervací. Stává se také, že letecká společnost zvýší palivové příplatky bez předchozího oznámení v průběhu dne. Z tohoto důvodu si vás dovolujeme požádat o maximální spolupráci a shovívavost. Pokud se v době mezi uskutečněním platby a vystavením letenky poplatky zvýši, bude nutné před předáním letenky uhradit takto vzniklý rozdíl. Důležité informace týkající se letenek naleznete zde, naše obchodní podmínky naleznete zde, přehled platných směrnic EU naleznete zde, informace o bezpečnostních opatřeních na letišti Praha - Ruzyně naleznete zde, informace o právech cestujících v EU naleznete zde.