Outgoing | Mauritius | Travel and Tours

Travel and Tours

Mauritius

Na těchto stránkách naleznete osvědčené itineráře cest, programů, okruhů a výletů na Mauriciu - z široké nabídky si určitě vybere každý. Pro určitou oblast a konkrétní informace klikněte na odkaz vlevo. Uvedené itineráře patří k těm nejoblíbenějším, které připravujeme pro skupiny a individuály na zakázku. Pro individuální nezávislé cestovatele nabízíme možnost sestavit si program dle vlastního přání – základní ceny letenek, ubytování, transferů a služeb v destinaci naleznete pod odkazem „Letenky a ubytování“.

Uvedené ceny jsou pouze orientační, skupinám poskytujeme výrazné slevy. Samozřejmě vám rádi zajistíme i jednotlivé služby jako letenky a ubytování - to vše za skvělé ceny. Podrobné informace vám rádi sdělíme na vyžádání. Při zakoupení cesty u nás vám vyřídíme vízum bez manipulačního poplatku.

Dynamický a zkušený tým profesionálů vám poradí s každým programem, od jednoduché rezervace hotelu až po incentivní akci připravenou na míru dle vašich konkrétních požadavků. Jsme silně zákaznicky orientovanou agenturou, která vám nabízí profesionální služby "šité na míru". Velice rádi vám připravíme nabídku požadovaných služeb dle vašeho přání a to za velmi příznivou cenu!