Výjezdová turistika | Myanmar | Itineráře a programy | Informace o itinerářích

Informace o itinerářích

Itineráře a programy

Turistické aktivity

Turistický ruch v Myanmaru se velmi rychle rozvíjí, ale prozatím se omezuje hlavně na návštěvy centrální části země nebo návštěvy hlavního města Yangonu a krátké pobyty na překrásných plážích na jihu a západě země. Proto se vám snažíme v našich itinerářích nabídnout mnohem více a přiblížit vám tak tuto okouzlující destinaci. Myanmar zatím nenabízí tolik příležitostí k výletům umožňujícím trošku si protáhnout nohy a provětrat plíce jako okolní země. Treking a pěší turistika je možná ve státech Kalawu a Nyaungshwe, zakázána je v některých částech státu Shan. Jednodenní výlety můžete podniknout do etnických vesnic v okolí Kalawu a Pindaya, dále výlety do džungle na ostrově Lampi Kyun nebo absolvovat výstup na horu Kyaikto. Milovníkům vysokohorské cyklistiky se vyplatí přivézt si do Myanmaru vlastní kolo a turisticky přístupné oblasti procestovat na kole. Terén je však velmi obtížný a vyžaduje robustní horská kola. V Mandalay se dají zapůjčit indická a čínská kola. Výlety spojené s potápěním téměř neexistují. Potápění je organizováno pouze v okolí souostroví Myeik - výletní lodě jezdí z Phuketu a Kawthaungu. Lokalit vhodných k potápění má však Myanmar velkou spoustu a je jen otázkou času, kdy nastane boom v této oblasti.

Speciální a incentivní programy

Pro individuály, skupiny a firmy nabízíme zajímavé incentivní balíčky (večeře v tradičním stylu v romantickém Baganu nebo u jezer v Yangonu a Mandalayi, svatba v barmském stylu, výlety parními vlaky, programy v džungli a horách, treking na slonech, plavby po řece Ayeyarwady, pobyty ve vesnicích, kurzy vaření, lety balónem nebo vrtulníkem, odborné a archeologické programy aj.). Programy jsou vhodné jako doplněk ke kongresu nebo služební cestě, nebo také jako kombinace při přerušení vaší cesty (stopoveru v Yangonu nebo Mandalayi). Pro informace o služebních cestách, veletrzích, speciálních a incentivních programech, kontaktujte naši kancelář.

Rozšíření itinerářů

Itineráře je možno rozšířit o návštěvy vesnic, sportovní aktivity (golf, lyžování, říční safari, ekoturistika, cykloturistika, treking, off-road programy, rybaření, potápění aj.), návštěvy národních parků, večerní programy a aktivity (v Mandalayi, Yangonu a Baganu), návštěvy festivalů a oslav a výlety a exkurze dle přání klienta.